12 Ağustos 2022

Full paket web sitesi 1500 tl

Full paket web sitesi, bir işletmenin ihtiyacı olan bütün İnternet çalışmalarının tamamıdır. Satın alacağınız bu pakette firmanın ihtiyacı olan her şeyi sizin için hazırlıyoruz. Web sitesinin tasarımından sosyal medya platformlarına, reklam seçeneklerinden güncellemelere kadar her şeyi barındıran bu paket sayesinde size sadece sektörünüzde ilerlemek kalıyor.

Paket özellikleri

  • Web sitesinin tasarımı
  • Web sitesinin SEO site içi çalışması
  • Web sitesinin mobil tasarımı
  • Alan adı kaydı (domain)
  • Web Alanı (hosting)
  • Sınırsız eposta hesabı
  • Haftalık, aylık ve yıllık güncelleme
  • Google Adwords reklam çalışması
  • Sosyal medya çalışması (facebook, twitter, instagram ve youtube)

Yukarıda belirttiğimiz tüm hizmetler bir işletmenin olmazsa olmazlarındandır, İnternet dünyasında işletmenizi rakiplerinize karşın daha ön planda tutmak için gerekli en önemli başlıklardır. Bu çalışmaların tamamı sadece 1.500 tl

Daha fazla ayrıntılı bilgi almak isterseniz iletişim sayfamızdan şirketimizi ziyaret edebilir veya irtibat numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

full paket web sitesi
web sitesi

Web sitesinin tasarımı

Web sitemiz bir çok işletmenin tercih etmiş olduğu wordpress alt yapısında tasarlanmaktadır. Sitenin dinamik olmasından kaynaklı olarak kolaylıkla yönetilebilir bir web sitesi tasarlıyoruz. İşin aslı bu çalışmalar bir çok firma tarafından yapılmadığından bu çalışmaları sizin için bir üstleniyoruz, web sitesi bittikten sonra gerekli güncellemeler olsun, değişiklikler olsun işletmemiz tarafından yapılmaktadır.

Web sitesinin site içi SEO çalışması

Her web sitesi için gerekli olan başlıca SEO çalışması sitenin içeriğinde yapılması gereken seo teknikleridir. WordPress yazılımlarından her ne kadar hazır bir sistem içerisinde bu çalışma var olsa da, yeterli değildir. İşletmenizin sektörünü göz önünde bulundurarak diğer işletmelere nazaran daha farklı ve orijinal olmasına dikkat etmek gerekmektedir. Ne kadar özgün bir çalışma olursa o kadar diğer firmalardan önde olursunuz, bu çalışmaları sizin için biz hazırlıyoruz.

Web sitesinin mobil tasarımı

Günümüzde teknolojinin hızlı bir şekilde ilerlemesi ile beraber telefon teknolojisi de bir o kadar hızlı ilerliyor, insanlar artık bilgisayar ortamından daha fazla telefonlardan web sitelerini ziyaret ediyor, işlem yapıyor. Bu sebepten dolayı bu teknolojiye ayak uydurmanız her işletme gibi sizin içinde önem arz etmelidir. Web sitenizin mobil uyumlu olması insanların web sitesinden telefon aracılığı ile kolaylıkla bilgisayar ortamındaymış gibi dolaşmasına yardımcı olur, sizin için en bu çalışmayı da yapıyoruz, web sitenize hangi telefon markasından hangi mobil işletim sisteminden girilirse girilsin, kullanıcı sanki bir bilgisayar ortamından web sitesine giriyor gibi hissedecektir. Aradığı her şeyi kolaylıkla bulup işletmenizin çalışmalarını, faaliyet alanlarını basitçe öğrenecektir. Böylelikle işletmenizin hizmetlerini, ürünlerini v.b. unsurları müşterilerinize kolaylıkla yansıtabileceksiniz.

Alan adı kaydı (domain)

Alan adı diğer adıyla (domain) kaydı yıllık olarak yapılmaktadır, ortalama 200 ile 250 tl arasında değişir, hizmetimiz dahilde alan adınızı kayıt ediyoruz, ancak yıllık olarak ödemesi sabittir. Bu ödemeyi yıldan yıla yaparsınız ekstra bir ödeme yapmazsınız sadece alan adı kaydı için 2. yıla uzatma işlemi için ödeme yaparsınız. Bu web sitesi yapan bu işin merkezinde olan bizler içinde geçerlidir. Örneğin alorik.com yıllık alan adı kaydı için 225 tl ödeme yapıyoruz.

Web alanı (hosting)

Web alanı, web sitenizin görsel, yazılı ve yazılımsal kodların barındığı alan adı (domain) ile dns bağlantısı kurulup web sitesi olarak karşımıza çıkmasında yardımcı olan en önemli materyaldir. Türkiye lokasyonlar da bulunan sunuculardan web sitelerini yayınlıyoruz.

Sınırsız eposta hesabı

Web sitenizin uzantısı ile ilişkin istediğiniz kadar eposta adresi açabilirsiniz.

Haftalık, aylık ve yıllık güncelleme

Web sitenizi yaptıktan sonra sizi yalnız bırakmıyoruz, genelde bir çok firma bu anlamda yalnız kalır, biz sizin için yazılımsal olsun, SEO açısından olsun yenilenen teknolojiye yönelik olsun bir çok güncellemeyi yapıyoruz, web sitenizi bitirdikten sonra bizden bu kadar demiyoruz, yapılacak değişiklikleri sizin için talimatınız doğrultusunda yapıyoruz, yazılımsal anlamda ihtiyaç duyulan modül, eklenti, bileşen gibi bir çok unsurda güncellemeleri takip ediyoruz. Bu çalışmalar hazırlamış olduğumuz tüm siteler için geçerlidir, yaklaşık olarak 300 e yakın web sitesi sürekli takip edip, gelişen web teknolojin de bir yenilik gelmiş ve bu yenilik web sitesinde gerekiyorsa bunu hemen yaptığımız tüm web sitelerine entegre ediyoruz.

Google Adwords reklam çalışması

Google adwords çalışmamız, size siteniz için bir panel hazırlıyoruz, reklam optimizasyon ayarlarını ve anahtar kelime çalışmasını hazırlayıp size teslim ediyoruz, size sadece reklamı açıp kapatmak kalıyor.

Sosyal medya çalışması (facebook, twitter, instagram ve youtube)

Sosyal medya çalışmalarımız, belirttiğimiz üzere facebook, twitter, instagram ve youtube üzerinedir. Kullanıcıların en çok tercih etmiş olduğu bu sosyal ağlar ile web sitenizi ilişkin kılıyoruz, böylelikle kullanıcı yoğunluğunuz artmış olup, işletmenizin tanıtımına yardımcı oluyor.

1-) Facebook

Facebook sayfanızı ve grup sayfanızı grafik çalışmasını hazırlıyoruz.

2-) Twitter

Twitter kapak sayfanızı hazırlıyoruz.

3-) Instagram

Instagram için paylaşım yapmanız için grafik çalışmalar hazırlıyoruz. Bunların içinde sunduğunuz hizmetlere ilişkin grafik çalışmaları paylaşım yapmak için ve ürünleriniz için grafik çalışmaları yer alıyor.

4-) Youtube

Youtube kanalınızı grafik çalımaları yanı sıra videolarınızı işletmenizin tanıtımını yapacak şekilde tasarlıyoruz, paylaşmış olduğunuz videoları düzenleyip kanalınızda sizi tanıtacak şekilde yayınlanmasına yardımcı oluyoruz.

İNTERNET

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir