23 Nisan 2022

Nakliyecilere özel web sitesi

Nakliyecilere özel web sitesi tamamen sektöre uygun ve gelişen web teknoloji ise donatılmış web siteleri hazırlıyoruz. Nakliyat sektörü İnternet üzerinden en çok ticaret hacmi yüksel sektörlerden biridir. Bu sektör neredeyse % 80 oranında İnternet üzerinden ticaret yapılmaktadır. Özellikle evden eve nakliyat alanında hizmet veren kişi ve kurumlar nakliyeci web siteleri sayesinde sektörden iş yapmaktadır.

Sitenizin görünümü

Size hazırlayacağımız web sitesinin görünümü öncelikle kullanımı kolay, herkes tarafından kolaylıkla kullanılabilir ve istediği hizmeti istediği yerde bulacağı şekilde tasarlanır. Görsel resimler, içerik makaleleri nizami şekilde hazırlanıp, kullanıcıya sunulur.

Mobil uyumluluğu

Mobil uyumluluğu günümüzde telefon teknolojisinin ilerlemesi ile web siteleri içinde önem arz etmektedir. Yapacağımız web sitesi tüm mobil cihazlara uyumlu şekilde tasarlanır. Sade ve kullanışlı mobil tasarımı ile websitenize girecek kullanıcılar istediği içeriklere kolaylıkla ulaşabilir şekilde tasarlanır.

Nakliyecilere özel web sitesi
Nakliyecilere özel web sitesi

Seo çalışması

Web sitenizi tasarlarken en önemli bir diğer unsur ise seo çalışmasıdır. İleriye yönelik kullanıcı odaklı web sitelerinde olmazsa olmazıdır seo çalışması. Sizin için sitesini hazırlarken tüm arama motorlarına uygun site içi seo çalışması da ücretsiz olarak yapılmaktadır.

Google reklamları

Web sitenizi bitirdikten sonra reklam çıkmanız için Google adwords panelini sizin için optimize edip sizin kolaylıkla kullanabileceğiniz şekilde hazırlıyoruz. Google reklamları çalışmasını da ücretsiz olarak yapıyoruz.

Sosyal medya

Sosyal medya her web sitesi için önem arz eder. Bir web sitesi artık günümüzde tek başına fazla bir şey ifade etmez, sosyal medya ile ilişkin web sitelerinin kullanıcı yoğunluğu diğer websitelerine nazaran %40 daha yukarıdadır. İşletmeniz için sosyal medya platformlarının tasarım ve popülerliğini sağlamak için gerekli çalışmayı yine ücretsiz sağlıyoruz.

Nakliyat web sitesinin ücretlendirilmesi

Tüm bu yukarıda belirttiğimiz çalışmaların tamamı için 1.000 tl gibi bir rakam ödüyorsunuz. Bu ücretlendirmenin içerisinde yer alan tüm hizmetler sırasıyla aşağıda yer almaktadır.

  1. Domain (alan adı kaydı)
  2. Hosting (web alanı)
  3. Mobil uyumlu web sitesi tasarımı
  4. Seo çalışması (site içi seo çalışması)
  5. Google adwords reklam paneli
  6. Sosyal medya çalışmaları (youtube, facebook, instagram ve twitter)

Nakliyecilere özel bu çalışmalarımızdan yararlanmak isterseniz sizde iletişim bilgilerimizden bize ulaşmanız yeterli olacaktır.

İNTERNET

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.