18 Aralık 2021

Darıca web tasarım

Darıca web tasarım hizmeti almak isteyen esnafımıza müjde, son günlerde teknoloji oldukça revaçta olması ile beraberinde web sitesi teknolojisinin kullanımı da bir o kadar arttı. Darıca ilçemiz de bu alanda 20 yıldan uzun bir zaman hizmet veren işletmemiz, Darıca esnafını sanal dünyaya davet ediyor.

Web sitesi ile küçük esnaflar neler kazanabilir, İnternet üzerinden bölgesel aramalarda müşteri potansiyelini ikiye katlayabilir, özellikle küçük ilçelerde halı yıkama, evden eve nakliyat, petshop, market ürünleri, kurye hizmeti gib bir çok alanda oturduğunuz yerden hizmet ayağınıza gelebilir, bu hizmetlere ulaşabilmesi için insanların o ilçede hizmet veren işletmelerin web sitelerinin olması gerekmektedir. Bu sayede hizmet alan ve hizmet veren birbiriyle kolaylıkla bulabilir.

Darıca web tasarım alanında teknik olarak müşterilerimize nasıl web sitesi hazırlıyoruz, öncelikle mobil uyumlu yazılımlar hazırlayarak, her türlü mobil, tablet gibi cihazlarda kolaylıkla web sitenize giren kullanıcı gezebilecek ve istediği bilgiye kolaylıkla ulaşabilecektir.

İkinci etapta Google arama motoru oldukça sık kullanılan bir arama motoru olması sebebiyle, web sitenizi Google arama motoruna göre optimizasyonu yapılır. Bu sayede web sitenizin içeriği ile ilişkili Google aramalarında web siteniz ilk sayfada yerini alır. Bu süreç biraz zaman alsa da, bir süre sonra profesyonel bir yazılım kullandığınız için web siteniz ilk sayfaya çıkacak ve burada sabit kalacaktır.

Darıca web tasarım
Darıca web tasarım

Web siteniz nasıl olmalıdır?

Web siteniz her şeyden önce özgün, işletmenizin kurumsal kimliğini tam anlamıyla yansıtması her şeyden önemlidir. Sektörünüz de web siteniz diğer web sitelerine nazaran ne kadar özgün, sizi anlatabiliyor ise o kadar göz önünde ve akılda kalıcı olur. Bu durum arama motorları içinde önem arz etmektedir.

Web sitesi ücretleri

Bir web sitesinin yazılım işlemleri başlamadan gerekli materyallere ihtiyacı vardır, bunlar bir alan adı (domain) ve bir alan (hosting) ihtiyaç duymaktadır. Bu iki materyal sayesinde yazılım entegre edilerek bilgisayar, mobil, tablet gibi cihazlarla girdiğiniz web siteleri meydana gelmektedir.

Bu alanda ücretlendirme web teknolojinin dolar bazlı olmasından kaynaklı, bu iki önemli materyalin fiyatı aşağı yukarı biraz farklılık göstermektedir. 2022 yılına girdiğimiz bu günlerde bir alan adı (domain) KDV dahil 10 dolar ortalama şimdiki kura göre (180 tl), web alanı (hosting) ücreti ise KDV dahil 15 dolar (250) tl civarındadır. Size gerekli olan bu iki materyal ücret olarak 400 ile 450 tl arası değişmektedir.

Peki web sitenizin yazılımının ücretlendirilmesi, yazılım ücretiniz firma olarak biz belirliyoruz, istenilen özelliklere göre eklenti, modül ve çoklu dil seçeneklerine göre web sitenizin yazılım fiyatı değişiklik göstermektedir. Basit bir web sitesi yazılımı size maliyeti 500 tl ile 600 tl civarındadır. Bu ücretin içinde güncellemeler, site içi seo çalışması, Google reklam çalışması, sosyal medya çalışması dahildir.

Toplamda size bir web sitesini maliyeti, KDV dahil 1000 tl ile 1200 tl arası olacaktır. Bunun dışında her web sitesinin yıllık sabit bir ödemesi söz konusudur. Bu ücreti her firma ödemek zorundadır, bu ücreti yazılım firması olarak bizde ödüyoruz örneğin girmiş olduğunuz Alorik yazılım web sitesinin yıllık standart 450 tl ödemesi mevcuttur. Bu ödeme alan adınızın (domain) ve web alanınızın (hosting) yıllık standart ödemesidir. Bunun dışında yıllık yazılım için, güncelleme ve değişiklikler için bir ödeme yapmazsınız.

Bize ulaşın

Darıca web tasarım hizmetlerimizden faydalanmak için sosyal medya veya whatsapp, telefon üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Telefon: 0 850 308 34 41 – Whatsapp: 0 546 669 34 31

Darıca web tasarım

Darıca web tasarım alanında, 14 mahallemizin tüm esnafına hizmet götürüyoruz. ABDİ İPEKÇİ MAHALLESİ, BAĞLARBAŞI MAHALLESİ, BAYRAMOĞLU MAHALLESİ, CAMİ MAHALLESİ, EMEK MAHALLESİ, FEVZİÇAKMAK MAHALLESİ, KAZIMKARABEKİR MAHALLESİ, NENEHATUN MAHALLESİ, OSMANGAZİ MAHALLESİ, PİRİ REİS MAHALLESİ, SIRASÖĞÜTLER MAHALLESİ, YALI MAHALLESİ, YENİ MAHALLESİ, ZİNCİRLİKUYU MAHALLESİ olmak üzere tüm mahallelerimize bağlı esnafımıza yazılım alanında her türlü hizmet sunmaktayız. Hangi sektörde olursanız olun, kurumsal web siteleri, eticaret (alışveriş) siteleri, emlak yazılımları, kişisel web siteleri dahil olmak üzere bir çok yazılım hizmetimizden sizde faydalanmak isterseniz, yukarıda belirttiğimiz iletişim numaralarımızdan veya iletişim sayfamızda yer alan adresimizden bize ulaşarak yazılım faaliyetlerimizden yararlanabilirsiniz

İNTERNET
One Comment
  1. sag tik engelleme kodu 21 Ocak 2022 at 17:44 Cevapla

    These are genuinely great ideas in concerning blogging. You have touched some pleasant things here.
    Any way keep up wrinting.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.