2 Aralık 2021

Gebze web tasarım

Gebze Web tasarım, bir işletmenin veya kişisel bir web sitesinin diğer İnternet kullanıcılarına bilgi paylaşımı yapmanızı sağlayan bir aracı teknolojidir. Bir işletme sahibisiniz ve sattığınız ürün, sunduğunuz hizmeti genel olarak İnternet kullanıcısına yansıtabilmeniz için gerek duyulan bir sanal kimlik pozisyonundadır.

İnsanlar profillerini topluma ne kadar iyi, kaliteli yansıtırsa, o kadar karşılığını kesinlikle alır bu doğanın kanunudur. Meşhur bir atasözü ile açıklayacak olursak ne ekersen onu biçersin. Şirketler de insan gibidir, ne kadar iyi ve kaliteli iş yapıyorsanız o kadar çok verim alırsınız, peki firmanızın kurumsal kimliğini insanlara nasıl duyurabilirsiniz?

İşte tamda burada araya Gebze web tasarım sektörü araya giriyor, işletmenizin web sitesi ne kadar sizi anlatabiliyorsa ve ne kadar profesyonel alt yapıya sahipse siz o kadar insanlara ulaşmış olursunuz, işinizi çok iyi yapıyor veya sattığınız ürün piyasada kaliteli olabilir ancak sanal pazarda yeriniz yoksa, emin olun büyük bir kitleye sunmanız imkansızdır.

Bunun için sanal pazarda yerinizi almanıza yardımcı olacak en büyük etkendir Gebze web tasarım, günümüzde ancak bir web sitesi tasarımı ile belirli bir kitleye ulaşabilmeniz mümkün olacaktır. Daha fazla kitleye ulaşabilmeniz için bir çok dış etkende teknik çalışmalara ihtiyaç duyacaksınız.

web tasarım Gebze
Web tasarım Gebze

Bu çalışmaların başında web sitenizin reklama, seo çalışmasına ihtiyaç vardır, yazılımsal olarak teknik detaylar önemlidir. Bu detayları kaçırmanız demek işletmenizin sektörünüzde 1 adım geri kalması demektir.

Peki biz Alorik yazılım olarak siz Gebze firmalarına neler yapabiliyoruz, her şeyden önce hangi sektörde yer alıyorsanız alın, web sitesi tasarlamadan önce işletmenizin sektörüne yönelik analiz yapıyoruz, bu analizler doğrultusunda web sitenizi tasarlamaya başlıyoruz, ileriye yönelik web teknolojilerini gözardı etmeden, gelecekte web sitenizin gelişimi açısından yapılması gereken tüm çalışmaları hazırlıyoruz.

Gebze web tasarım
Gebze Web Tasarım

Web tasarım alanında sizin için yapabileceklerimiz

  1. Mobil, tablet, ve masaüstü bilgisayar uyumlu web siteleri tasarlıyoruz
  2. Web sitenizin arama motorlarına uygun hale getiriyoruz
  3. Yönetilebilir ve dinamik web sitesi tasarlıyoruz
  4. Web sitenizi büyük kitlelere duyurmanız adına reklam çalışmaları hazırlıyoruz
  5. Web sitenizin ve işletmenizin sosyal medya platformlarında ki çalışmalarını hazırlıyoruz

Beş işlemde yaptığımız çalışmaların tamamı standart ücretlendirme ile fiyatlandırılır, uygun bir bütçe ile profesyonel bir web sitesine sahip olabilirsiniz. Hizmetlerimiz hakkında daha fazla detaylı bilgi almak için 0 850 308 34 41 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz, whatsapp üzeinden 0 546 669 34 31 numaralı telefondan irtibat kurabilirsiniz veya web sitemizde hizmetlerimiz hakkında detayları okuyarak öğrenebilirsiniz.

Gebze web tasarım hizmetleri

Gebze web tasarım olarak sizlere alan adı kaydı, hosting, yazılım, seo ve reklam çalışmaları sunmaya 1997 yılından beri sunmaya devam ediyoruz. Gebze web tasarım firması olarak bizi tercih eden işletmeleri alanlarından her zaman olması gerektiği en iyi yerde tutuyoruz.

Hizmet verdiğimiz sektörler

Gebze web tasarım alanında hizmet verdiğimiz bazı sektörler; Nakliyat firmaları, aktar mağazaları, halı yıkama işletmeleri, kozmetik firmaları, lojistik şirketleri, Gebze’de ki fabrikalar, otomotiv sektörü, galericiler, araç kiralama firmaları, medya sektörü, reklam ajansları, matbaalar, eğitim kurumları, belediyeler, kamu kurumları, sağlık sektörü ve br çok işletmeye, kişiye ve kurumlara web tasarım alanında hizmet sunduk, sunmaya devam ediyoruz.

Ücretsiz hizmetlerimizden faydalanın

Tüm işletmelere Gebze ve çevre ilçeler de ki firmalara ücretsiz bir çok hizmet sunmaktayız, bunları sıralayacak olursak;

  • Google (reklamları) adwords paneli optimizasyonu
  • İşletmenizin web sitesi için seo danışmanlığı ve site içi seo çalışmaları
  • Sosyal medya sayfalarınızın düzenlenmesi sınırlı sayıda abonelik, beğeni sağlama

Yukarıda belirtmiş olduğumuz tüm çalışmaları ücretsiz yapıyoruz, bunların haricinde web sitesi ile alakalı, google adwords, benim işletmem, Google analytics, sosyal ağlar vb. bir çok konu hakkında ücretsiz danışmanlık alabilirsiniz.

Gebze web tasarım ve yazılım ile alakalı kaliteli bir hizmet arıyorsanız, aradığınız kaliteyi Alorik yazılım olarak bizimle yakalayabilirsiniz. Hizmet verdiğimiz tüm işletmelerin haftalık, aylık ve yıllık dönemlerde ücretsiz güncellemeler sunuyoruz, Yazılım ile ilgili hizmet verdikten sonra sizi yalnız bırakmıyoruz, web teknolojileri alanında çalışmalarımız işletmeniz için çalışmaya devam ettiğimiz süre zarfında devam etmektedir.

Gebze web tasarım sayfamızı ziyaret ederek örnek web sitesi şablonlarından birini seçerek işletmenize en uygun yazılımı satın alabilirsiniz, satın aldığınız web sitesi şablonlarının tamamı mobil, tablet uyumlu olup, Google arama motoruna göre uyarlanmış yazılımlardır.

İNTERNET

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir